رویه ارسال سفارش

رویه ارسال سفارش

رویه های ارسال سفارش

اطلاعات و شرایط ارسال محصولات

فروشگاه شیک شاپ سفارش‌ها را از انبارهای مرکزی خود که واقع در شعبه استان تهران، استان اذربایجان غربی ،استان هرمزگان و استان کردستان میباشد را به تمام نقاط کشور ارسال می‌کند و چنانچه به هر دلیلی امکان ارسال سفارش در منطقه شما وجود نداشته باشد از طریق وبسایت اطلاع رسانی شده و هماهنگی‌های لازم از طریق تماس تلفنی انجام خواهد شد.

روش‌های ارسال:

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

ارسال سفارشات درسراسرکشور به واسطه چاپار ،تیپاکس ، پست و باربری انجام می شود.

هزینه‌های ارسال و مدت زمان دریافت مرسولات:

هزینه ارسال برای سفارش‌های ارسالی توسط پیک در سراسر کشوربر عهده مشتری می‌باشد.

محصول مورد نظر بصورت رایگان تحویل باربری  می‌شود. هزینه‌های ارسال از باربری تا محل دریافت سفارش توسط باربری تعیین شده و باربری در اسرع وقت مرسوله را تحویل مشتری می‌دهد.

الف) درتمام  مراکز استان و شهرستان

  1. حمل کلیه سفارشات توسط تیپاکس ، پست و باربری صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی شیک شاپ هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط آنها ندارد.
  2. برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط پست چاپار تیپاکس صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود. شما می توانید برای رهگیری محموله های خود از سایت: http://tipaxco.com/fa که متعلق به تیپاکس است استفاده نمائید و یا با شماره تلفن ۸۴۵۷ تماس حاصل فرمایید.
  3. مدت زمان تحویل محموله ها بین ۳الی۱۰ روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. این زمان فقط زمان تحویل اماده سازی و تحویل به شرکتهای حمل ونقل است و فروشگاه در قبال زمانبندی تحویل شرکتهای حملی هیچ مسولیتی ندارد(روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
  4. فروشگاه بعد از تحویل مرسوله به شرکتهای حمل و نقل وسپس اعلام کد به مشتری که معمولا تمامی کدها ازطریق سرویس پیامکی تیپاکس و پست برای مشتری پیامک میشود ،هیچ مسولیتی ندارد چنانچه بسته شما بهر دلیلی توسط شرکتهای حمل و نقل برگشت بخورد هزینه رفت و برگشت کالا با مشتری میباشد. به هردلیلی بسته شما در واحدهای پستی و تیپاکس باشد و بدست شما نرسانند پیگیری کالا با مشتری عزیز است و فروشگاه هیچ مسولیتی در قبال زمان تحویل ادارات حمل و نقل را ندارد.

  5. مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل کالا به پست و چاپار و تیپاکس به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد.
  6. ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور تیپاکس در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی هیچ کنترلی بر ساعت و روز و زمان تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.
  7. هزینه حمل بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت تیپاکس ، پست و باربری و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی شیک شاپ  هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد
  8. امکان دریافت در محل برای سفارشاتی که از طریق  تیپاکس ، پست و باربری انجام میپذیرد وجود ندارد و میبایست هنگام خرید مبلغ فاکتور تسویه گردد

 

پیگیری وضعیت سفارش:

می‌توانید با وارد شدن به ایمیل و یا پیامکهای دریافتی خود از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع شوید.